top of page
AU_Innovation-by-ORCA.jpg

ORCA ve DentaVit Sağlık Ürünleri İşbirliği

Flipper bir ORCA markasıdır ve Türkiye tedarikçisi DentaVit Sağlık Ürünleri’dir. ORCA, Malezya merkezli yenilikçilik ve tasarım odaklı bir şirkettir. DentaVit Sağlık Ürünleri ise 2011 yılından beri yüksek kalitede ağız bakım ürünlerinin Türkiye pazarında tedarikini sağlar.

 

Farklı yaş grupları, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre çeşitlendirilmiş onlarca butik ağız bakım çözümünü eczane, süpermarket, organize perakende zincirleri ve online kanallar aracılığıyla daha fazla tüketici ile buluşturur.

Flipper-Toothbrush-Cover-Basic-Ocean-Blue

1999 Yılından itibaren...

1999 yılında piyasaya sunulmasından itibaren Flipper, dünyanın diş fırçası saklama şeklini değiştirdi. Yüksek kaliteyi ve ürün güvenliğini önceliklendirerek farklı zevkler için yüzlerce tasarım seçeneği sundu. Flipper, 2011 yılında Türkiye’de satışa sunuldu ve bu tarihten itibaren çocukları, gençleri ve yetişkinleri yenilikçi sadeliği, hijyenik özellikleri ve tasarım öğeleri ile mutlu etti. Flipper’ın misyonu fırçalamaya eğlence katarken sağlıklı gülüşler için ilham vermek!

AU_Safe-to-Use.jpg

Önemsiyoruz

Uluslararası güvenlik standartlarına bağlıyız. 100% toksik olmayan ve BPA içermeyen malzemeler ile yüksek kalitede üretim yapıyoruz.

Icon_Safe_Logo (White).png
bottom of page